Instagrami lemmikud

Anna Knitting Design - Blogi

Kommenteeri
Tekitan märksõna "analüütiline kudumine". Tegelikult pole see uus, olen Eesti Kunsti Akadeemias rääkinud oma kudumisdisaini nägemusest just sellise pealkirja all. Vaatame, mis pilte Instagramis kõige rohkem märgatakse (2019.a. algusest kuni novembrini).


Kui panna otsingusse "Instagram best nine", siis tuleb väga palju linke, võib Instagrammi sisse logida ja masin kalkuleerib. Sain sellise pildi.
Mida see räägib? Teises reas kõige parempoolne pilt on tütre palvel kootud nn maokirja mustriga kampsun. Tean, et enamikule meeldivad kirimustrid. Muster on kena, kuigi minu stiil see ei ole; siiski võin aeg-ajalt teha, kui keegi soovib. Tegelikult võiks proovida teha ka ühevärviliselt, ainult võtta erineva faktuuriga lõngad. Meeldivad ka palmikud (kaks pilti keskmises reas, maokirja sviitri naabrid). Loeb ka, et need on professionaalselt tehtud pildid. Need on lihtsad palmikud ja meeldivad mulle ka. Alumise rea paremas nurgas olev must sviiter on poolpatentkoes, väga lihtne ja minimalistlik. Ei tea, kas inimestele meeldib rohkem kudum või pilt kui selline või stilistika (üleni must riietus). 
Selle aasta kruiisi rätikut on kootud palju, ilmselt meeldib paljudele õrn koepind ja võrguline muster. Seda rätikut on kootud ka sokilõngast ja villasest. Lõpuks nn põimitud muster. Üheksast pildist on neli just sellega. Sellest on välja kujunenud minu firmamuster. Sobib väga paljudele lõngadele.
Sobib ka sallideks ja suvetoppideks. Alumisel pildil on puuvillane topp.Lisa kommentaar

Email again: